Obozy sportowe

Obozy sportowe LEKTOR Travel to atrakcyjna oferta wyjazdu dla młodzieży.

Obozy sportowe skierowane do aktywnej młodzieży, która czas wakacji chce przeznaczyć na rozwijanie sportowych pasji.

LEKTOR Travel od lat organizuje popularne obozy tenisowe i windsurfingowe, a oferta na lato 2018 została poszerzona również o obozy fitness – nowość na rynku turystycznym.

W obozach sportowych biorą udział osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tenisem, czy windsurfingiem oraz takie, które chcą polepszyć swoje umiejętności.

Podczas obozów sportowych młodzież bierze udział w specjalistycznych kursach z instruktorami sportu. Indywidualne podejście i wysoki poziom merytoryczny trenerów pozwala na osiągnięcie widocznych efektów już po pierwszym dniu gry w tenisa, czy surfowania na desce.

Obozy sportowe pozwalają na rozwijanie konkretnych umiejętności, ale także na poprawę kondycji i samopoczucia.

Aby zadbać o sylwetkę i wygląd warto z kolei wybrać się na obozy fitness, przeznaczone dla nie tylko dla dziewczyn, ale także chłopców. Udział w obozie fitness obejmuje oprócz treningów personalnych, również konsultacje dietetyczne, wspomagające zmianę nawyków żywieniowych. Obozy fitness pozwalają na wypracowanie zdrowego trybu życia.

Obozy sportowe dla młodzieży to świetna forma wypoczynku na łonie natury – zarówno w formie aktywnej, jak również poprzez relaks na plaży.

Aktualna oferta obozów sportowych LEKTOR Travel na wakacje 2018

obozy windsurfingowe
obozy fitness

obozy sportowe