Obozy językowe za granicą

LEKTOR Travel zaprasza także na obozy językowe za granicą 2018 i językowe kursy zagraniczne dla młodzieży i dorosłych:

Aby szybko i efektywnie nauczyć się języka obcego warto wyjechać za granicę na obóz lub kurs językowy.

Oferta kursów zagranicznych jest bardzo zróżnicowana – można wyjechać na kurs języka ogólnego oraz biznesowego, kurs dedykowany młodzieży lub dorosłym.

Zagraniczne obozy językowe umożliwiają naukę nie tylko na zajęciach, ale także w życiu codziennym – podczas zamawiania obiadu w restauracji, czy robienia zakupów w sklepie.  Pozwala to na osłuchanie się z akcentem i pomaga w naturalny sposób przełamać bariery w mówieniu.

Obozy językowe i kursy zagraniczne trwają od 2 do nawet 6 tygodni i jest to czas, który pozwala na osiągnięcie wysokich rezultatów, dzięki systematyczności i intensywności nauki.

Oprócz zajęć językowych uczestnicy obozów językowych realizują program dodatkowy – zwiedzają najpiękniejsze miejsca i zabytki, biorą udział w koncertach, spektaklach, poznają kulturę i mieszkańców danego kraju.
Obozy językowe za granicą stanowią okazję do czerpania przyjemności z podróżowania i wakacyjnego odpoczynku w nowym, atrakcyjnym otoczeniu.

Kursy językowe odbywają się w najlepszych szkołach językowych na świecie, co stanowi gwarancję wysokiej jakości i efektywności nauczania.

Do najpopularniejszych krajów, do których wyjeżdża młodzież i dorośli należy Anglia, Niemcy, Francja, Hiszpania – oczywiście w zależności od wyboru języka.  Podczas wakacji rośnie także zainteresowanie kursami językowymi na Malcie, na Kubie, a nawet w Meksyku.

Obozy językowe za granicą 2018 i  kursy zagraniczne dla młodzieży i dorosłych:

Kursy angielskiego w Anglii,
Kursy angielskiego w Irlandii,
Kurs angielskiego w Kanadzie,
Kurs angielskiego w USA,

Kursy angielskiego w Szkocji,
Kursy angielskiego na Malcie,

Kursy niemieckiego w Niemczech,
Kursy niemieckiego w Austrii,
Kursy włoskiego we Włoszech,
Kursy francuskiego we Francji,

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii,
Kursy hiszpańskiego na Kubie,
Kursy hiszpańskiego w Meksyku,