Obozy fitnessowe – Dźwirzyno

Obozy fitnessowe 2018  to oferta LEKTOR Travel dla młodzieży w wieku 13 – 19 lat, która chce popracować nad swoją sylwetką, wzmacniając sprawność i kondycję.

Na obozach fitnessowych młodzież ma okazję zadbać o siebie poprzez intensywny wysiłek i rozmaite zajęcia rekreacyjne. W programie obozu znajdziemy zajęcia sportowe, treningi z profesjonalnymi instruktorami, a nawet warsztaty z dietetykiem.  Wśród treningów znajdziemy ćwiczenia ogólnorozwojowe budujące siłę, koordynację i wytrzymałość, ćwiczenia z wykorzystaniem gum oporowych typu Thera Band, streching,  ćwiczenia na drabince koordynacyjnej oraz z piłkami gimnastycznymi.

Zajęcia są bardzo różnorodne, tak by sprostać oczekiwaniom każdego uczestnika obozu, a nad ich doborem i odpowiednim przebiegiem zawsze czuwają profesjonalni trenerzy fitnessu.

Zajęcia odbywają się zarówno na plaży, jak i w lesie, są dostosowane do warunków pogodowych. Ich uzupełnieniem są różnego rodzaju sporty drużynowe, na świeżym powietrzu oraz w hali. Ciekawą częścią treningów są poranne zajęcia pobudzająco – rozgrzewające na plaży oraz biegi kondycyjne i terenowe.

W ramach obozu fitnessowego uczestnicy i uczestniczki poznają też zasady prawidłowego żywienia i komponowania własnej diety. Udział w obozie to więc nie tylko poprawa sprawności i kondycji, ale także wiedza, potrzebna do tego, by z powodzeniem kontynuować obrany styl życia „fit”.

LEKTOR Travel zaprasza na obozy fitnessowe do nadmorskiego Dźwirzyna:
15.07 – 28.07.18
29.07 – 11.08.18

img_1746

Aktualna oferta letnich kolonii i obozów młodzieżowych LEKTORA na wakacje 2018

kolonie i obozy językowe
obozy windsurfingowe